Nowa inwestycja

Żyrardowska

Żyrardowska - Bliskie Centrum
mieszkania 30 -80 m2 ,
lokale użytkowe

Dowiedz się więcej
Nowa inwestycja

Osiedle "Środkowa"

Osiedle „Środkowa” to zamknięte kameralne osiedle składające się z składające z 12 niezależnych 160 m lokali mieszkalnych z garażami i ogródkami.

Projektując to osiedle skupiliśmy uwagę na Klientach marzących o własnym domu w spokojnej, przyjaznej i pełnej uroku okolicy oraz przede wszystkim w niedalekiej odległości od centrum Grodziska oraz dogodnym dojazdem do Warszawy.

Dowiedz się więcej
Ostatnie wolne segmenty

Osiedle Jordanowicka

„Osiedle Jordanowicka" to kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, położone w spokojnej okolicy bogatej w tereny zielone oraz o bardzo dobrym układzie komunikacyjnym i bliskim położeniu takich obiektów jak: stacja WKD , szkoła, przedszkole, supermarkety. Początek inwestycji jest planowany na sierpień 2012 roku a zakończenie na czwarty kwartał 2013 roku.

Dowiedz się więcej

Inwestycja zakończona

Domy Na Piaskowej

Chcesz zamieszkać wśród zieleni, w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie tylko nowej niskiej zabudowie jednorodzinnej? Szukasz kompromisu pomiędzy domem, a mieszkaniem w bloku? Oczekujesz atrakcyjnej ceny oraz intymności po długim dniu pracy Nie chcesz mieszkać w dużym bloku oraz chcesz mieć własny ogródek i garaż ? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie !!!

Dowiedz się więcej
Inwestycja zakończona

Blok Wioślarska

Zielona przestrzeń, drzewa, cisza przerywana śpiewem ptaków. Tak. Tak blisko natury można być mieszkając w Grodzisku. Apartamenty Wioślarska to kameralny blok w centrum Grodziska Mazowieckiego. Nasz kameralny , 2-piętrowy budynek wykonany z użyciem szlachetnych naturalnych materiałów zlokalizowany jest u zbiegu ulic Wioślarska i Nadarzyńska w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni “Stawów Walczewskiego”.

Dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowany ?

Masz pytania ?

Biuro sprzedaży Dombud
ul. Sienkiewicza 2
05-825 Grodzisk Mazowiecki

czynne 8-20

tel. 607-545-557
tel. 534-625-298
tel. 22 122-8-222
tel. 22 734-25-92

fax 22 122-8-700

biuro@dombud-grodzisk.pl
kierownik budowy 601-705-905

CAPTCHA